Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Het Team


     
 Arja Klos  Saskia van Beek Ardy Klunder
Marian Szejnoga 
 Groep 1 en 3  Groep 1 Groep 2
 Groep 2
 a.klos@mijnplein.nl  s.vanbeek@mijnplein.nl  a.klunder@mijnplein.nl m.szejnoga@mijnplein.nl 
       
       
 Ellen Horenberg Ilona Tijs  Sietske van Lier Els van Eijk
 Groep 3 Groep 4 Groep 4 Groep 5
 e.horenberg@mijnplein.nl  i.tijs@mijnplein.nl  s.vanlier@mijnplein.nl  e.vaneijk@mijnplein.nl
       
       
 Sandra Offerman Saskia Leemhuis Ellen Schutte Truus Boerdijk
Groep 5 Groep 7 Groep 7 Groep 6 en 8
s.offerman@mijnplein.nl  s.leemhuis@mijnplein.nl e.schutte@mijnplein.nl t.boerdijk@mijnplein.nl
       
       
 Kim Demmers Carine Hartman Ton Harbrink Peter Verdoorn
 Groep 6 en 8 Gymdocent Adjunct Directeur IB-er en Groep 8  Directeur
 k.demmers@mijnplein.nl c.hartman@mijnplein.nl t.harbrink@mijnplein.nl p.verdoorn@mijnplein.nl / willibrord@mijnplein.nl
       
       
 Iemke Marsman  Joyce Kolenbrander Tessa Hoogeland   
 Groep 3   Groep 4 Groep 5   
 i.marsman@mijnplein.nl  j.kolenbrander@mijnplein.nl  t.hoogeland@mijnplein.nl