Het team

schooljaar 2016-2017

     
Karin Schoorlemmer  Saskia van Beek Ardy Klunder Marian Szejnoga
groep 1 en 3 groep 1 groep 2 groep 2
k.schoorlemmer@mijnplein.nl s.vanbeek@mijnplein.nl a.klunder@mijnplein.nl m.szejnoga@mijnplein.nl
       
   
Ellen Horenberg Ilona Tijs Ilse van Huizen Els van Eijk
groep 3 groep 4 groep 4 (wpo) groep 5

e.horenberg@mijnplein.nl

i.tijs@mijnplein.nl i.vanhuizen@mijnplein.nl e.vaneijk@mijnplein.nl
       
Truus Boerdijk Sandra Offerman Ellen Schutte Saskia Leemhuis
groep 5/6A groep 6 groep 7 groep 6B/7
t.boerdijk@mijnplein.nl s.offerman@mijnplein.nl e.schutte@mijnplein.nl s.leemhuis@mijnplein.nl
       
Carry Grootenhuis Carine Hartman Ton Harbrink Peter Verdoorn
groep 8 gymdocent adjunct directeur directeur
c.grootenhuis@mijnplein.nl c.hartman@mijnplein.nl IB-er en groep 8 p.verdoorn@mijnplein.nl of
    t.harbrink@mijnplein.nl willibrord@mijnplein.nl

 

St.Willibrord        Phoenixhof 1        8121 XD Olst        tel: 0570 - 56 18 08        willibrord@mijnplein.nl